NeuveritelnaOdhaleni.cz
Hledáš pravdu?

Hledáš pravdu?

Ježíš mu odpověděl: "Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“

Jan 14,6


Jaký je náš původ? Jaký je smysl a cíl našeho života? Existuje Bůh? Pokud ano, zajímá se o nás? Pokud nás Bůh miluje, proč existuje zlo a utrpení? Končí náš život smrtí? Budeme postavení před Boží soud? Existuje nebe a peklo? Co nás čeká v budoucnosti? Máme nějakou naději? Kde se můžeme dozvědět pravdu?

Total Onslaught

Totální útok (Total Onslaught)

Série 36 přednášek, ve kterých Prof. Dr. Walter Veith ukazuje, jak se biblická proroctví týkající se doby konce naplňují přímo před našima očima. Odhaluje pozadí války mezi dobrem a zlem, varuje před svody, které se objevují těsně před koncem tohoto světa a snaží se ukázat na Toho, díky němuž můžeme konec světa přežít...

Více...

Pravá tvář islámu

Pravá tvář islámu

Je islám mírumilovné náboženství nebo náboženství teroru? Jednají vrazi náležející k Islámskému státu podle učení Koránu nebo v rozporu s ním? Jak se podle učení Mohameda mají muslimové chovat k těm, kteří islám nevyznávají? O čem je právo šaría? Jaká je skutečná tvář islámu? Co je fikce a co realita?

Více...

Radikální islám

Tři fáze džihádu (islamizace)

Je islám mírumilovným a tolerantním náboženstvím nebo je ze své podstaty náboženstvím spojeným s násilím a terorem? Jaká je pravda o podstatě islámu? Co se o tomto náboženství můžeme dozvědět z Koránu a z dalších islámských věroučných zdrojů? Jaké jsou tři fáze islamizace, které spolehlivě fungují už od doby Mohameda?

Více...

Prasata

Čisté a nečisté - Prof. Dr. Walter Veith

Proč Bůh rozdělil zvířata, ptáky, ryby i hmyz na čisté a nečisté? Proč svému lidu mluví do toho, co mají jíst a čeho se mají vyvarovat? Nakolik současné vědecké poznatky podporují nebo vyvracejí to, co Bůh lidem o jejich stravě řekl? Proč je moudré držet se psaného Božího slova a odlišovat čisté od nečistého?

Více...

Nahoru