NeuveritelnaOdhaleni.cz
Muž v jámě

Muž v jámě

Jaké jsou šance člověka, pokud se dostane na úplné dno svého života? Do čeho může vložit svou naději? Může mu pomoci víra? Jaké východisko mu dokážou nabídnout velká světová náboženství? Které z nich mu pomůže dostat se z hluboké jámy? V koho se vyplatí složit svou naději? Kdo nám nabízí skutečnou záchranu?

České titulky

Son of God

Všechno je o Kristu - Paul Washer

Proč je důležité, co si myslíme o Ježíši Kristu? Proč záleží na tom, jaký k němu máme postoj? Proč bychom mu měli dovolit, aby byl Pánem našich srdcí a životů? Co bude na Božím soudu rozhodovat o našem věčném osudu? Na čem bude záležet? Určuje náš vztah k Ježíši Kristu naši budoucnost?

Více...

Vězeň hříchu

Evangelium

V jaké situaci se jako hříšní lidé nacházíme? Co všechno je součástí evangelia, dobré zprávy, kterou nám přináší Bible? Je evangelium pouze o odpuštění našich hříchů nebo nám přináší ještě užásnější zprávy o tom, co všechno pro nás Ježíš udělal a co všechno nám nabízí? O čem všem je vlastně evangelium?

Více...

Casting Crowns - Does Anybody Hear Her

Does Anybody Hear Her - Casting Crowns

Věnujeme pozornost lidem kolem nás? Dokážeme citlivě reagovat na jejich touhu poznat smysl života, pocítit pravou lásku a získat naději do budoucnosti? Jsme ochotní a schopní seznámit je s tím, kdo jediný dokáže tyto jejich potřeby opravdově naplnit? Nebrání nám nějaké předsudky v tom, abychom jim ukázali správný směr?

Více...

Nahoru