NeuveritelnaOdhaleni.cz
Malibu Beach

Řekni nám, kdy to bude - Daniel Huvar

Jak Ježíš odpovídá svým učedníkům, když se ho ptají na to, kdy bude zbořen chrám, na znamení jeho příchodu a skonání věku? Chce své učedníky vyděsit? Na co je upozorňuje? Proč je tak důležité, aby se evangelium dostalo ke všem lidem před tím, než nastane konec? Co je poselstvím tohoto evangelia?

Toto kázání si můžete poslechnout online:

Loading player...

Přehrát na webu yourlisten.com:

Poslouchej Řekni nám, kdy to bude - Daniel Huvar (37:53)

Stáhnout:

Stahuj Řekni nám, kdy to bude - Daniel Huvar (mp3) (26 MB) nebo ulozto.cz (27 MB)

Poklad

Boží království je jako… - Daniel Huvar

Jak lze co nejlépe a nejvýstižněji charakterizovat Boží království? Co to vůbec je? Co je jeho hlavním atributem? Na co se Ježíš snaží poukázat ve svém podobenství o pokladu v poli a na co v podobenství o vzácné perle? V čem je mezi těmito dvěma podobenstvími rozdíl? Co nám říkají o Božím království? Co nám říkají o jeho hodnotě? Co nám říkají o naší hodnotě?

Více...

Východ slunce - pohled z vesmíru

Andělské poselství pro obyvatele Země

Jaké poselství nese anděl ze Zjevení 14,6-7? Proč je důležité, aby se dostalo ke všem lidem? O čem je věčné evangelium? Proč se máme bát Boha? Co to znamená? Je realita Božího soudu dobrou nebo špatnou zprávou? Je důležité, jestli věříme v Boží stvořitelskou moc a v pravdivost biblické zprávy o stvoření světa v šesti dnech?

Více...

Exploze

Konec světa můžeme přežít

Opravdu žijeme v posledních dnech tohoto světa? Mohou se předpovědi týkající se jeho konce stát realitou? Můžeme si tváří v tvář přicházejícím událostem uchovat naději do budoucnosti? Je možné konec světa přežít? Za jakých podmínek? Pro koho je možnost záchrany otevřená? Co rozhodne o našem přežití či smrti?

Více...

Nahoru