NeuveritelnaOdhaleni.cz
Orloj a Země

Doba konce

Vždyť již velmi, velmi zakrátko přijde Ten, který má přijít, a neopozdí se.

Židům 10,37 (B21)


Dokazují současné události, že žijeme v době konce? Plní se biblická proroctví přímo před našima očima? Kolik času nám ještě zbývá? Je konec světa blíže, než jsme si mysleli? Existuje nějaká naděje? Nějaká cesta k záchraně? Je možné konec světa přežít?

Kamery v Číně identifikují občany

Velký bratr vystrkuje růžky

Na základě čeho Čína penalizuje miliony svých občanů? Jedná se pouze o úlet komunistického režimu nebo může být podobný systém „sociálního kreditu“ zaveden i v jiných zemích? Jak daleko může zajít sledování občanů ze strany státu? Co všechno o nás dokáže stát zjistit a jaké důsledky to může mít pro náš život? Co by pro nás znamenalo zrušení hotovosti, o které uvažuje Mezinárodní měnový fond?

Více...

New York oslavuje zabíjení dětí

NY oslavuje nový zákon umožňující potraty až do porodu

V americkém státě New York byl přijat zákon umožňující matkám rozhodnout se pro potrat kdykoliv během těhotenství, tedy až do dne porodu. Guvernér Cuomo označil tento zákon za historické vítězství a na jeho oslavu nařídil nasvícení vrcholku Světového obchodního centra a dalších staveb růžovou barvou. Skutečně je možnost zabíjet děti těsně před jejich narozením důvodem k jásotu a oslavám?

Více...

Rodina

Zakázaný spot ke Dni otců

Proč bylo v Austrálii zakázáno odvysílat nový spot ke Dni otců od asociace Dads4Kids? Komu tento spot vadil a proč? Dostal se na černou listinu právem? Proč ho místní televize odmítly jako příliš politicky vyhraněný? Má to něco společného s připravovaným hlasováním o schválení manželství osob stejného pohlaví?

Více...

Richard Dawkins

Dawkins: Proč je dobrá kritika křesťanství, ale nikoli islámu?

Proč známý britský zoolog a ateista Richard Dawkins ostře kritizoval jednání londýnské policie, která při manifestaci London Pride zakázala transparenty s nápisem »Alláh je gay«? Proč byl následně zrušen rozhlasový pořad, ve kterém měl vystoupit? Proč je Dawkins cenzurován pro jeho kritiku islámu, když pro kritiku křesťanství nikdy cenzurován nebyl?

Více...

Dítě v matčině lůně

Francie: Pro-life organizace je třeba umlčet

Francouzské národní shromáždění schválilo v prvním čtení nový zákon, který kriminalizuje „překážky kladené přerušení těhotenství“ včetně kampaní vedených na internetu. Cílem reformy je umlčet hlas různých občanských sdružení na obranu života. Proti dlouho diskutované reformě se nezvedl žádný z hlasů, které obvykle hájí svobodu slova na internetu.

Více...

Milá budoucí maminko

Usmívající se děti s Downovým syndromem nesmí do TV

Proč francouzská státní rada zakázala oceněné video, které obsahuje záběry usmívajících se dětí s Downovým syndromem? Proč označila za nevhodné, aby se toto video dostalo do televizního vysílání? Proč není ve všeobecném zájmu, aby se lidé dozvěděli, že i děti s Downovým syndromem mohou být v životě šťastné?

Více...

Obálka džihádistického časopisu Dabiq

Papež: Není správné ztotožňovat islám s násilím

Proč není podle papeže Františka správné ztotožňovat islám s násilím a terorem? Má pravdu, když tvrdí, že muslimové usilují o mír? Jak na papežova slova reaguje Islámský stát? Jak podle něj vypadá autentický islám a správný výklad Koránu? Kdy přestanou džihádisté nenávidět nevěřící?

Více...

Letecká výzbroj

Katolický biskup Aleppa: Zásah USA v Sýrii byla fraška

Můžeme věřit informacím, které nám podávají mainstreamová média o situaci v Sýrii? Jaký pohled přináší katolický biskup syrského města Aleppa? Jak vidí roli USA, Ruska a vládních vojsk při osvobozování těžce zkoušeného národa od Islámského státu? Zvyšuje ruský zásah počet uprchlíků v Evropě? Na čí straně stojí syrští křesťané?

Více...

Peníze v plamenech

Tajné setkání v Londýně – konec hotovosti?

Jednají centrální banky o zrušení veškeré finanční hotovosti? Jaké důsledky by mělo zavedení zcela bezhotovostní společnosti pro náš život? Jak nebezpečné je dát vládě do ruky nástroj pro naprostou kontrolu nad finančními transakcemi občanů? Plní se před našima očima další biblické proroctví?

Více...

Papež František supestar

Rok 2014: Vedou papežovy kroky k naplnění proroctví?

V čem byl rok 2014 významný pro vatikánský Svatý stolec? Jakých úspěchů dosáhl? Představují události spojené s úsilím papeže Františka o jednotu církví významný posun v naplňování biblických proroctví? Jakou roli v tom hrají jeho setkání s předními politickými i náboženskými vůdci? Získává šelma obdiv světa?

Více...

Nahoru